İş insanı Mehmet Kutman, ünlü CEO Bill Panof’un sorularını yanıtladı

Necla DALAN

Kruvaziyer liman işletmeciliğinde dünyada sektörünün lideri olan Global Yatırım Holding (GPH) ve Global Ports Holding Plc Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kutman, Nisan ayında Miami’deki Seatrade Cruise Global etkinliğine katıldı. 32 limanı ile Karayipler’den Singapur’a 19 ülkede faaliyet gösteren GPH’nin 20’nci yılının da kutlandığı etkinlikte Kutman Porthole Cruise and Travel’in Başkanı ve CEO’su Bill Panof’un sorularını yanıtları.

BAŞARININ SIRLARINI VERDİ

Global Yatırım Holding’in sosyal iş ağında yayınladığı söyleşide Mehmet Kutman çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kutman, Panof’un “Son birkaç yılda GPH’nin büyümesi olağanüstüydü. Bu büyümeyi nasıl değerlendiriyorsun sorusuna, “Doğru zamanda doğru yerde olmak, çok çalışmak, uyumamak ve bir aile olmak” şeklinde yanıtladı.

YENİ 4-5 LİMAN 12-18 İÇİNDE EKLENECEK

Daha önceleri belediyelerin veya ülkelerin kapılarını açmanın yıllarını aldığını kaydeden Kutman, şöyle devam etti:

“Artık bir markamız var. Eksiden tüm kapılara, tüm stantlara giderdim. Şimdi insanlar bize geliyor. Sanırım doğru bir şey yapıyoruz. 2013’te 3 limanımız vardı. Şimdi 32-33 limanımız var. Muhtemelen yeni 4-5 liman önümüzdeki 12 ila 18 ay arasında geliyor. Bu yüzden bir şeyleri doğru yapıyoruz diye düşünüyorum.”

BİR DANS PİSTİ VARSA BEN HER ZAMAN ORADA OLURUM”

Kutman, Bill Panof’un “Sanırım Porthole Partisi’nde seni dans pistinde göreceğiz” sözlerine de “Biliyorsun ki bir dans pisti varsa ben her zaman orada olurum” yanıtını verdi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x